Головна сторінка  •  Гостьова  •  Чудова допомога  •  Запитання  •  Довідка Карта сайта
Поиск Главная страница Главная страница План Лавры История Лавры Преподобный Иов Преподобный Амфилохий Свято-Духов Скит Справка Написать нам Поиск Головная сторінка Головная сторінка План Лаври Історія Лаври Преподобний Іов Преподобний Амфілохій Свято-Духів Скит Довідка Написати нам Search Home Home Plan Laurels History Laurels St. Job St. Amphilochius Holy Spirit skete Help Contact us
Навігація
    Головна сторінка
    Онлайн аудіо-трансляція
    Історія Лаври
    Розклад богослужінь
    Преподобний Іов
    Преподобний Амфілохій
    10-річчя канонізації Преподобного Амфілохія
    Звернення братії
    Хресна хода в Почаїв
    Гостьова книга про Хресний хід
    Нотатки паломника
    Благодатна допомога
    Експертизи ІПН
    План Лаври
    Свято-Духів скит
    Храм Преображення
    Лаврські піснеспіви
    Песнопения о. Валериана Чикала
    Богослужбові тексти

 

Погода
Звернення братії Свято-Успенської Почаївської Лаври з приводу прийняття нового податкового кодексу України

 

Звернення братії

Свято-Успенської Почаївської Лаври

з приводу прийняття нового податкового кодексу України

 

 

Президенту України

Прем’єр Міністру України

Голові Верховної Ради України

Народним Депутатам України

 

Підтримуючи звернення Предстоятеля Української Православної Церкви  Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України від 17.03.2010 року з питання обговорення нового податкового кодексу України і прийняття  його в першому читанні від 17.06.2010 року, до Вас звертається братія Свято-Успенської Почаївської Лаври. Звернення одного з найбільших і найдревніших монастирів України, викликане з приводу попрання нашої християнської совісті через введення апокаліптичного числа «666» в обов’язкову систему реєстрації людей і заміни імені людини на цифровий ключ. При цьому порушуються Конституційні права і свободи людей (ст.21, 22, 32, 35), які виникають з  прийняттям нового податкового кодексу України, поданого Верховній Раді Кабінетом Міністрів України.

Прийняття в другому читанні нового податкового кодексу України не приведе до стабілізації суспільства, посіє недовіру багатомільйонного православного народу до керівництва держави та уряду, не забезпечить розвиток економіки України та її процвітання, а навпаки визве гнів Божий, який проллється на народ і країну. Життя і процвітання народу і держави не може оцінюватися одними економічними досягненнями. Необхідно пам’ятати про духовне життя людей, їх віру і мораль, якими вони живуть. Прийняття вищевказаного податкового кодексу може викликати прояви громадської непокори.

Призиваємо Вас, шановні керівники держави, виважено підійти до запропонованого варіанту нового податкового кодексу України, пам’ятати про майбутнє свого народу і держави та не бути помічниками творців тоталітарного світового порядку.     

Сделано wbs.com.ua