Головна сторінка  •  Гостьова  •  Чудова допомога  •  Запитання  •  Довідка Карта сайта
Поиск Главная страница Главная страница План Лавры История Лавры Преподобный Иов Преподобный Амфилохий Свято-Духов Скит Справка Написать нам Поиск Головная сторінка Головная сторінка План Лаври Історія Лаври Преподобний Іов Преподобний Амфілохій Свято-Духів Скит Довідка Написати нам Search Home Home Plan Laurels History Laurels St. Job St. Amphilochius Holy Spirit skete Help Contact us
Навігація
    Головна сторінка
    Онлайн аудіо-трансляція
    Історія Лаври
    Розклад богослужінь
    Преподобний Іов
    Преподобний Амфілохій
    10-річчя канонізації Преподобного Амфілохія
    Звернення братії
    Хресна хода в Почаїв
    Гостьова книга про Хресний хід
    Нотатки паломника
    Благодатна допомога
    Експертизи ІПН
    План Лаври
    Свято-Духів скит
    Храм Преображення
    Лаврські піснеспіви
    Песнопения о. Валериана Чикала
    Богослужбові тексти

 

Погода
Звернення православних християн з приводу прийняття податкового кодексу до керівників держави

 

Звернення православних християн

з приводу прийняття податкового кодексу

до керівників держави

                                            

Ми, православні християни, з розумінням ставимося до сплати податків, маючи на це заповідь Самого Іісуса Христа «воздавати кесарю кесареве». Тому просимо з взаємним порозумінням віднестися і до наших переконань. В заповіді Спасителя першими стоять слова: «Воздавайте Богу Боже», тому Боже ми не можемо воздавати «кесарю». А головний наш обов’язок як християн – сповідання віри – зобов’язує нас відректися від прийняття будь-якого по життєвого номера, який присвоюється людині, та електронного посвідчення з кодовим апокаліптичним числом «666». При цьому попирається наша християнська совість та свобода особистості. Відбувається заміна імені, даного Богом при Хрещенні, на електронний ключ, який вміщує антихристове число.

Використання кодового числа «666» в системі збору і обробки інформації стандарту ЕАN-13/UPS було засвідчено фахівцями інформатики і оприлюднено Синодом Елладської Церкви в Посланнях від 07.04.1997 р. та 09.03.1998р. та підтверджено дослідженнями кандидатів технічних наук А.Іпатова, І.Башкірова, В.Ахромєєва (Росія).

Приєднуючись до звернення Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, просимо  не приймати проект податкового кодексу, який передбачає обов’язкову реєстрацію усіх громадян з присвоєнням номера з дня народження.

З вищевказаних причин ми з Божою допомогою не приймемо ні «індивідуальний номер особи», ні «реєстраційний номер облікової картки платника», ні «унікальний номер» - якою б назвою його не називали.

Нагадаємо також, що всі люди смертні, і Вам необхідно буде давати відповідь Богу на Страшному Суді за себе і народ. Просимо Вас не бути богоборцями, бо як свідчить історія, ще і в цьому житті гнів Божий проливається на тих, хто це робить і на їх нащадків.

Президент України при інаугурації і принесенні присяги на Святому Євангелії та депутати Верховної Ради, які присутні при цьому, підтверджують свою християнську віру. Але, як стверджує Святе Письмо, віра без діл мертва.

Просимо Вас проявіть справжню християнську віру та любов до свого народу.



     

Сделано wbs.com.ua